O našem webu

v kategoriích:

Webové stránky zusradotin.cz máte možnost navštívit jako běžný anonymní uživatel nebo jako přihlášený uživatel.
Anonymní, tedy nepřihlášený uživatel, má možnost prohlížet jednotlivé stránky a obrázky, má možnost přispívat do vybraných anket. Chce-li sledovat novinky, může použít příslušný RSS zdroj. Pro sledování změn může také použít odběr aktualit e-mailem. To ale po registraci.
Pokud se uživatel na webu zusradotin.cz zaregistruje, má možnost se pod svým registračním jménem a heslem přihlásit a po webu se pohybovat jako přihlášený uživatel. Tím získává mnoho dalších možností a výhod. Například může:

  • komentovat jednotlivé stránky a obrázky,
  • diskutovat s ostatními přihlášenými,
  • hlasovat ve všech anketách,
  • přihlásit se k odběru novinek na vybraných jednotlivých stránkách (chce-li být uživatel informován o změně na některé ze stránek, navštíví ji a stiskne odkaz "chci odebírat aktuální obsah e-mailem". Pak zvolí některou z nabízených možností a stiskne tlačítko Uložit. Od tohoto okamžiku, jakmile bude tato stránka změněna, mu přijde na registrovaný e-mail upozornění, že stránka byla aktualizována),
  • jednotlivé stránky tisknout ve verzi optimalizované pro tisk (odkaz "Verze pro tisk"),
  • příspěvky přihlášeného uživatele podléhají schválení administrátorem, nejsou zobrazovány na webu ihned.

Nepohybuje-li se přihlášený uživatel po webu, systém jej po určitém čase automaticky odhlásí. Čas, který do odhlášení zbývá je zobrazen v hlavičce. Abyste automatickému odhlášení zamezili, vyberte si ještě před vypršením času z menu některou z položek, třeba i tutéž, na které se právě nalézáte. Čas se začne odpočítávat opět od začátku.

W. Strehle: "Umění oslovuje každého, kdo má schopnost je přijmout."